Telefon: +420 774 500 551
E-mail: info@daruj-darek.cz

Velkoobchod

Jsme přímí dovozci a máme výhradní zastoupení pro dovoz a prodej níže uvedených značek v rámci České republiky. V případě vašeho zájmu o obchodní spolupráci nás kontaktuje na níže uvedených kontaktech.


NEAVITA - HP Italia
Firma HP Italia s.r.l. vznikla jako výrobce bylinných čajových směsí pro specializované obchody s přírodními produkty v Itálii, které většinou nesou název „ERBORISTERIA“. Postupně rozšířila sortiment i o čisté prvotřídní zelené, černé, bílé a jiné čaje. Specialitou tohoto výrobce však zůstávají aromatizované čajové směsi, které originalitou svých vůní a chutí překvapí většinu i těch nejnáročnějších milovníků čajových dýchánků. Dalším z velice populárních artiklů tohoto výrobce jsou bezpochyby přírodní aroma difuzory s bambusovými tyčinkami a katalytické aroma lampy. HP Italia s.r.l. má svého odborníka na aroma, který se snaží neustále vynalézat ty nejzajímavější voňavé kreace. Obchodní značka Neavita je zárukou prvotřídní přírodní kvality a navíc pověstného designu Made in Italy. Neavita je cestou ke zlepšení kvality životního stylu.


Valenti & Co.

Firma Valenti & Co má sídlo ve městě Recanati v Itálii. Toto město s bohatou uměleckou tradicí sahající až do 15. století patří mezi nejvýznamnější centra světoznámého italského stříbrotepectví. Vznikla v roce 1987 a v krátkém čase dosáhla velice významné pozice mezi výrobci dárkových předmětů ze stříbra a to nejen na italském trhu, ale i v zahraničí. Tohoto výsledku dosáhla firma Valenti & Co díky několika vítězným faktorům: stabilita firemní struktury, hodnota lidských zdrojů, láska k práci a konstantní pozornost věnovaná kvalitě výrobků. Díky těmto důležitým faktorům se firmě podařilo získat důvěru klientely a uspokojit s účinností požadavky trhu a vkusu zákazníků. Všechny dárkové artikly firmy Valenti & Co jsou zabaleny v elegantních dárkových krabicích s certifikátem původu, foto rámečky, fotoalba a šperkovnice jsou navíc uloženy do pytlíků z netkané textilie nebo flanelu.


Athena´s Italy

Italský výrobce kosmetiky Athena´s ITALY vyrábí kosmetiku již od roku 1969. Firma Athena´s ITALY je rodinná firma se sídlem v Pianoro (okres Bologna). Vzhledem ke své čtyřicetileté působnosti se dnes firma rozrostla na hlavních světových trzích v Evropě, USA, Ruské federaci a Japonsku. Výsledky dosažené i na italském trhu vyplývají z konstantních investic do laboratorního a technologického výzkumu, zlepšování kvality a do zákaznického servisu. Tato filosofie ve spojení s excelentním vztahem mezi kvalitou a cenou výrobků, řadí Athena´s na vedoucí pozice mezi tvůrci jedinečných produktů, a to z pohledu inovace, originality a přitažlivosti. Silnými stránkami firmy Athena´s jsou kreativita, vývoj, design a letitá zkušenost, kterými se v synergickém spojení s požadavky klientů dokázaly odlišit v současném světě kosmetického průmyslu. Athena´s je členem UNIPRO (Národní italská asociace firem kosmetického průmyslu) a ICEA (Italský Institut certifikace pro etiku a životní prostředí). Athena´s se může pochlubit certifikátem BIOECO COSMESI AIAB za výrobu bioekologické kosmetiky s nízkým zatížením pro životní prostředí. Výrobce spolupracuje s fakultou kosmetologie na Universitě ve Ferraře na realizaci, studii a hodnotících testech produktů z pohledu účinnosti, dermatologické a oftalmologické tolerance a mikrobiologické kontroly. 


Brizzolari, Itálie

Italská firma Brizzolari vznikla v roce 1950, když se pan Francesco Brizzolari, díky své bohaté zkušenosti v textilním průmyslu, rozhodl založit si vlastní výrobu. Následujících 15 let firma vyráběla lemovky, ozdobné prýmky pro armádní uniformy, stuhy a třásně pro církevní účely. Na počátku 70. let firma zareagovala na nové potřeby trhu a postupně se orientovala na výrobu textilních dekoračních stuh. Významným krokem pro rozvoj podniku bylo rozšíření výroby o dekorační stuhy z polypropylenu. Firma Brizzolari tak zvětšila své působení na trhu, dala práci více ne 80 lidem a stala se významným ekonomickým přínosem pro město Codogno, kde se nachází doposud. Francesco Brizzolari s.r.l. je vybavena nejmodernějším strojním zařízením pro tisk na stuhy dle potřeb jednotlivých zákazníků. Dnes je firma Brizzolari bezpochyby výrobce s největší nabídkou v kategorii dekorační stuhy a mašle díky své široké nabídce jak textilních tak polypropylenových stuh „Made in Italy“ a je proto určitě vyhledávaným dodavatelem pro velkoobchody a obchody, které nabízí papírenské zboží, obalové materiály, aranžérské potřeby, cukrářské potřeby, apod.


EDG, Itálie

Svíčky a umělé květiny, dekorační předmětyVýhradní dovozce pro ČR
Ilona Sobotková Daruj-dárek.cz
Dřínová 1644
666 01 TIŠNOV
IČ: 697 61 001
Mobil: 602 500 147
e-mail: ilona.sobotkova@gmail.com
e-mail: info@daruj-darek.cz
web:   www.daruj-darek.cz

Provozovna
Výrobní areál VITAR
Železné 113
666 01 TIŠNOV